REPASOVANÉ LŮŽKOVINY

 

Siticko Pokud máte vlastní peří, ať už uskladněné v pytlích nebo přímo ve starších polštářích či přikrývkách, nabízíme Vám možnost repasování Vašich lůžkovin. To znamená, že Vaše peří z lůžkovin vyjmeme, odborně jej vyčistíme a vydezinfikujeme a opatříme novým sypkem o rozměrech dle Vašich potřeb. Pro repasované výrobky si lze vybrat i z několika druhů našich dovozových prémiových sypkovin s certifikací EkoTex standard 100, které umožňují si celý výrobek v případě potřeby doma vyprat na 40°C a usušit v sušičce. Výrazně se tak prodlužuje životnost výrobku, o hygieně spánku ani nemluvě.

 

 

Naše nabídka:

čištění peří (každá zakázka zvlášť) - více čtěte zde
základní české polosyntetické a bavlněné (neprací) i dovozové certifikované sypkoviny z jemné bavlny - podrobné informace zde
dvojitý prošev + všitá saténová paspule - zaručuje dlouhodobou pevnost a nepropustnost náplně z prachového peří
standardní konfekční rozměry a gramáže výrobků i šití na zakázku (včetně dětského sortimentu a různých velikostí francouzských přikrývek)
odvoz peří / závoz zhotovených výrobků (po domluvě)

 

 

_vyr_107img_0255

Odborné poradenstí - výběr vhodné sypkoviny právě pro Vaše peří

Velice často se setkáváme s tím, že nás navštíví cizí zákazníci a stěžují si, že jim péřová náplň skrze sypkovinu prolézá a mají všude po pokoji peří. Toto je způsobeno právě nevhodným výběrem sypkoviny pro konkrétní péřovou náplň. Z toho plyne fakt, že si nelze vybírat sypkovinu pouze podle barvy popřípadě potisku, ale především podle složení a vlastností jednotlivých sypkovin.

 NECHTE SI PORADIT A BUDETE DLOUHO SPOKOJENI...