O společnosti

 

Dovolte nám, abychom se představili:

 Historie

Naše firma byla založena v roce 1997. Původně  jsme byli zaměstnanci již stávající malé výrobny, kterou jsme v roce 1997 převzali od původních majitelů, kteří ji nabídli k odprodeji. Začínali jsme bez profesionálního zařízení a místa. Postupem času zakázek přibývalo  a tak jsme si mohli dovolit přijmout první švadlenu a nakoupit první profesionální šicí stroje. V roce 2000 se nám podařilo otevřít první obchod na Budějovické ulici v Táboře, odkud jsme se v roce 2006 přestěhovali do větších prostor v ulici Nerudově. Zde jsme vytvořili jak prodejní místo s našimi výrobky, tak i místo pro přebírání zakázek na čištění peří a renovaci péřových výrobků.

 

Partneři

Velmi úspěšně jsme donedávna spolupracovali s firmou SEBA Tanvald, největším výrobcem sypkoviny v České republice. Bohužel tato firma již v současné době neexistuje a tak jsme hledali další a kvalitní dodavatele sypkoviny. Naším partnerem se stala tuzemská firma LICOLOR Liberec, která nám a našim zákazníkům dokázala nabídnout již zaběhnuté a tak obl íbené materiály od už neexistující firmy SEBA. Společnost LICOLOR nám dodává sypkovinu Petra pro naši základní řadu péřových přikrývek. Na přání našich zákazníků jsme hledali a i úspěšně uvedli na trh luxusní řady peřin a polštářů. Tyto materiály nám dodává firma MSOFTEX s.r.o. Jedná se o sypkoviny německé a rakouské výroby špičkové světové kvality.

 

Během doby jsme si vytvořili síť našich partnerských obchodů, které nabízejí naše výrobky a naše služby převážně v jižních Čechách a v Praze (viz. kontakty)

 

Specializujeme se na výrobu tradičních péřových výrobků nejen klasických rozměrů, ale i zakázkovou výrobů například dle rozměrů ložního prádla.

 

Naše vize byla od začátku vybudovat českou značku péřových výrobků té nejvyšší kvality a dokázat tak, že my Češi máme opravdu zlaté ručičky.

 

  Zdravý a kvalitní spánek je naším hlavním cílem...

Martin a Hana Janovských