Materiály sypkovin

 

Velmi úspěšně jsme donedávna spolupracovali s firmou SEBA Tanvald, největším výrobcem sypkoviny v České republice. Bohužel tato firma již v současné době neexistuje a tak jsme hledali další a kvalitní dodavatele sypkoviny. Naším partnerem se stala tuzemská firma LICOLOR Liberec, která nám a našim zákazníkům dokázala nabídnout již zaběhnuté a tak oblíbené materiály od už neexistující firmy SEBA. Společnost LICOLOR nám dodává sypkovinu Petra pro naši základní řadu péřových přikrývek. Na přání našich zákazníků jsme hledali a i úspěšně uvedli na trh luxusní řady peřin a polštářů. Tyto materiály nám dodává firma MSOFTEX s.r.o. spolupracující s německou firmou WEIDMANN a rakouskou firmou HEFEL - evropskými lídry na trhu sypkovin.

 

Navin-5

sypkoviny pro řadu ZÁKLAD

PETRA – sypkovina české výroby v jednobarevných odstínech modré a růžové a s možností volby motivu potisku peříček v barvě modrá, růžová, fialová a smetanová. Jedná se o sypkovinu se složením 50% bavlna a 50% polyester.

ANDREPA, ROMANA - 100% bavlněné sypkoviny českého původu, které jsou opatřeny základní impregnací a jsou dle aktuální nabídky vyvedeny ve stejných barevných provedeních jako PETRA. Nejsou však vhodné pro péřové náplně s vyšším obsahem peří prachového.

certifikace sypkoviny Oeko Tex standard třídy I.BATIST bílý, modrý - základní 100% bavlněná sypkovina od našeho německého dodavatele, která snese i méně kvalitní péřovou náplň.

 

Navin-4sypkoviny pro řadu KLASIK

certifikace sypkoviny Oeko Tex standard třídy I.BATIST bílý, modrý - 100% bavlněná sypkovina od našeho německého dodavatele plněná velmi kvalitním bílým husím peřím s  90% podílem peří prachového

Oeko-tex-2KEPR bílý - 100% bavlněná sypkovina s keprovou vazbou (dovoz NĚMECKO), doporučujeme náplň minimálně od 50% podílu prachového peří

Oeko-tex-2KEPR bílý, vzor proužek – 100% bavlněná sypkovina s keprovou vazbou a vetkanými lesklými proužky (dovoz NĚMECKO), doporučujeme náplň minimálně od 50% podílu prachového peří

 

 

sypkoviny pro řadu EXKLUSIV

Oeko-tex-2jemný KEPR bílý - 100% bavlněný materiál (dovoz NĚMECKO) je ve své závěrečné fázi zpracování ošetřen různými konečnými úpravami, tzv. finiši. Každé z těchto ošetření propůjčuje takto upravené sypkovině vlastnosti, které velmi blahodárně působí na kvalitu našeho spánku a v neposlední řadě "pečují" i o naše tělo.

Finiše v naší nabídce:

ALOE VERA, VITAL FINISH, MAGIC TOUCH a SILVER PROTECTION

 

sypkoviny pro řadu LUXUS

SUPERSOFT světlá šampaň, vzor labutě - velejemná zhuštěná 100% bavlněná sypkovina v atlasové vazbě s vysokým leskem a vetkaným vzorem labutí

Oeko-tex-2SATÉN bílý, vzor kostička – 100% bavlněná sypkovina v atlasové vazbě s vyšším leskem a vetkaným vzorem jemných kostiček (dovoz NĚMECKO).

Oeko-tex-2SATÉN bílý, vzor žakár - 100% bavlněná sypkovina s žakárovým plastickým vzorováním (dovoz NĚMECKO).

 

Oeko-tex-2zlatý BATIST s kašmírem – ušlechtilý batist ve složení 93% bavlna a 7% KAŠMÍR (dovoz RAKOUSKO). Kašmírská vlna patří k nejjemnějším textilním vláknům. Kašmírská příze je ceněna pro svou lehkost a jemnost, a dále protože je velice teplá.

 

 

Při výběru sypkoviny, tedy látky, do které je peří plněno, dbáme pečlivě na výběr druhu a kvality peří, které používáme. Peří s tmavými pírky může totiž některými sypkovinami prosvítat a ne každá sypkovina  je (díky své hustotě) vhodná pro určité druhy a směsi peří (poměr prachového a draného peří).