řada ZÁKLAD - 40% prachové peří

 

Sypkoviny PETRA, ANDREPA, ROMANA jsou vhodné i pro použití Vašeho peří po vyčištění - po odborném posouzení.

Při výběru sypkoviny, tedy látky, do které je peří plněno, dbáme pečlivě na výběr druhu a kvality peří, které používáme.

 

 

základní sypkoviny na výběr:

Img_0281 PETRA (50%PE, 50%BA)

sypkovina české výroby v jednobarevných odstínech modré a růžové a s možností volby motivu potisku peříček v barvě modrá, růžová, fialová a smetanová (prosím kontaktujte nás ohledně aktuální nabídky dezénů). Jedná se o sypkovinu se složením 50% bavlny a 50% polyesteru. Pro náplně s obsahem prachového peří je tato sypkovina zcela nevhodná.

 

ANDREPA (100%BA)

sypkovina české výroby v jednobarevných odstínech modré a růžové. Jedná se o 100% bavlněnou sypkovinuPro náplně s obsahem kvalitního prachového peří tuto sypkovinu nedoporučujeme, protože prachová náplň časem sypkovinou prolézá a výrobek tzv. práší.

 

 

ROMANA (100%BA)

sypkovina české výroby v jednobarevných odstínech světle zelenkavé a smetanové. Jedná se o 100% bavlněnou sypkovinuPokud péřová náplň obsahuje i prachové peří, lze tuto sypkovinu použít. Je nutné ale počítat s tím, že výrobek nelze prát, protože by ztratil impregnaci a došlo by opět k úniku prachových částeček. 

 

 

 

 

 

 

Péřové náplně s nižším obsahem prachového peří než 40% jsou na úrovni nedraného sekaného peří a jsou pro kvalitní spánek nevhodné a velmi nepohodlné. Tyto náplně by se měly používat výhradně pro výrobky určené k dekorativním účelům.