řada DĚTI

 

Pro Vaše nejmenší nabízíme výrobky s velkou hřejivostí a zároveň s minimální gramáží - prošívané přikrývky, polštářky, rychlozavinovačky a vložky do zavinovaček

 

 

U našich výrobků z dětské řady velice pečlivě volíme materiály, které splňují nejpřísnější kritéria zdravotní nezávadnosti, pocházejí z osvědčených přírodních zdrojů a jsou ekologické. Použité sypkoviny jsou 100% bavlněné (u nejušlechtilejšího batistu jsou vetkána vlákna kašmírské vlny).

 

Výrobky jsou vhodné i pro osoby trpící alergií na roztoče

 

 

 

sypkoviny a péřové náplně pro polštářky, přikrývky, rychlozavinovačky a vložky do zavinovaček:

 

ANDREPA - bílá, modrá, růžová 

sypkovina české výroby s konečnou úpravou STŘÍBROAKTIV. Náplň je ze směsi bílého husího a kachního peří s 50% obsahem peří prachového.

 

BATIST bílý 

Mako KEPR bílé/modré/krémové/bílý proužek/bílé pruhy 

certifikované sypkoviny s protiroztočovou úpravou ošetřené výtažky z Aloe Vera (dovoz Německo). Lze volit ze dvou kvalit péřových náplní - v základním provedení náplň s obsahem prachového peří 50% nebo ve vysoké kvalitě 90% prachového peří. Výrobky jsou pratelné na 40st. Tyto sypkoviny splňují certifikaci nezávadnosti Oeko-Tex Standard 100, třídy I. (vhodné i pro děti do 3 let věku)

 

 

jemný BATIST bílý, jemné Mako KEPR a SATÉN kostičky 

certifikované sypkoviny s protiroztočovou úpravou ošetřené výtažky z Aloe Vera a v případě SATÉNU s vetkanými kostičkami i olejem Jojoba a vitamínu E (dovoz Německo). Do těchto sypkovin používáme pouze nejkvalitnější směs bílého husího a kachního peří ve vysoké kvalitě s obsahem 90% prachového peří. Výrobky jsou pratelné na 40st. Tyto sypkoviny splňují certifikaci nezávadnosti Oeko-Tex Standard 100, třídy I. (vhodné i pro děti do 3 let věku)

 

 

Img_2671bzlatý BATIST s vetkaným KAŠMÍREM 

certifikovaná velejemná sypkovina od našeho rakouského dodavatele. Je utkána z 93% bavlny a 7% podíl tvoří tenká vlákna vlny z kašmírských koz. Sypkovina má protiroztočovou úpravu a je ošetřena výtažky z Aloe Vera. Náplň je výhradně z bílého husího prachového peří (100%) pocházející z ekologických chovů husí z jihočeských farem. Sypkovina splňuje certifikaci nezávadnosti Oeko-Tex Standard 100, třídy I. (vhodné i pro děti do 3 let věku).

 

 

Standardní rozměry výrobků pro děti:

polštářek 40x60cm, přikrývka 90x135cm (60x120cm menší), rychlozavinovačka nebo vložka do zavinovačky 70x70cm  

 

Na přání Vám zhotovíme jakékoliv rozměry na zakázku pro Vaše ratolesti.