šití péřových výrobků

 

 Výrobou péřových produktů se zabýváme již od roku 1997.

 

Jehla Naše výrobky jsou výsledkem kvalitní a hlavně tradiční ruční výroby našich profesionálů.

Nabízíme Vám řadu nových velmi kvalitních výrobků a v rámci čištění peří také například renovaci Vašich peřin a polštářů. U našich nově zhotovených výrobků si můžete vybrat z velkého množství sypkovin nejen domácí, ale především zahraniční výroby. Pro Váš komfortní spánek doporučujeme plnění ekologickým bílým husím peřím různých kvalit a gramáží.

 

 

 

Dvojity-prosevZpůsoby PROŠITÍ a zapracovaná PASPULE

Na základě výběru rozměru výrobků si u nás můžete vybrat druh prošití přikrývky. Standardně nabízíme prošití do kostek. Počet kostek se liší od druhu přikrývky – od 24 kostek až do 96 kostiček u letní přikrývky. U tohoto prošití je nejlépe zaručeno rovnoměrné rozvrstvení peří a nedochází k jeho přesunu během spánku či manipulace.

Dle přání zákazníka dále nabízíme geometrické prošití, prošití do pruhů nebo výrobu tzv. duchny - peřiny bez prošití.

Při výrobě přikrývek je do každé sypkoviny zapracována paspule (jedná se o kaloun šíře 9mm ukončený dutinkou - tento zabrání prostupu jemného peří ven z přikrývky) a jednotlivé čtverce jsou odděleny dvojitým proševem na průmyslovém šicím stroji.

 

Poradíme Vám osobně s výběrem vhodných materiálů a gramáží přikrývek a polštářů. Jsme Vám připraveni poskytnout osobní či telefonickou konzultaci, pokud si svým výběrem nejste jisti.