EXKLUSIV - používané materiály

Oeko-tex-nomite certifikovaná sypkovina:

jemný KEPR, bílý

velejemná zhuštěná sypkovina čistě bílé barvy ze 100% bavlny s keprovou vazbou (dovoz NĚMECKO) vhodná zejména pro kvalitnější péřové náplně od 80% podílu prachového peří.

Materiál je ve své závěrečné fázi zpracování ošetřen různými konečnými úpravami, tzv. finiši. Každé z těchto ošetření propůjčuje takto upravené sypkovině vlastnosti, které působí velmi blahodárně na kvalitu Vašeho spánku a v neposlední řadě "pečují" i o Vaše tělo.

 

 finiš ALOE VERA - wellness SPAObrazek-001

Již více než 6000 let znají lidé léčivou sílu aloe vera. Podle odborníků z řad lékařů může za její léčebný účinek zejména vyvážený poměr minerálních látek, stopových prvků a vitamínů. Ty propůjčují aloe vera vlastnosti vedoucí prokazatelně k hojení ran, působí protizánětlivě, vyhlazují kůži a mají antialergenní a hydroskopické vlastnosti. Po úpravě sypkoviny finišem s přídavkem aloe vera je sypkovina jemná a pružná na dotek.

 

 Obrazek-002VITAL finiš - fitness

Tato sypkovina je ošetřena výtažkem vitamínu E, který chrání pleť před předčasným stárnutím způsobeným škodlivými vlivy životního prostředí a proti nebezpečnému UV záření. Ochrana vzniká díky optimální kombinaci účinných složek v kombinaci s aloe vera a jojobovým olejem. 

 

 finiš MAGIC TOUCH - kouzelný dotykObrazek-004

Pro tuto konečnou úpravu sypkoviny byly použity nejmodernější technologie a za použití hydrofilních přísad, byl u materiálu vykouzlen magicky měkký pocit dotyku. Navíc takto ošetřený materiál výborně pohlcuje tělesnou vlhkost a opět jí rychle odvádí do ovzduší, což přispívá k příjemnému a suchému pocitu během spánku. Závěrečný jemný brus udává sypkovině super-měkký a poddajný takzvaný efekt broskvové kůže. Tento kouzelný materiál v kombinaci s vysoce kvalitní péřovou náplní přináší nový do dnešního dne nebývalý komfort spaní.

 

Obrazek-003 úprava SILVER PROTECTION - aktivní stříbro pro Vaši hygienu

Ionty stříbra jsou jedním z nejúčinnějších prostředků proti bakteriím a pachům. Účinná mikrobiální úprava, která výrazně snižuje zdravotní rizika v průběhu spánku a chrání před nežádoucími pachy. Tato úprava je zárukou zdravého a hygienického prostředí pro spánek.

 

 

 

péřová náplň

Doporučujeme osvědčené bílé husí peří s 90% podílem peří prachového.

Img_0264

 

Rozměry a gramáže výrobků řady EXKLUSIV